picture

O projektu

ico ico Rezervace prohlídky

Nízkoenergetické domy pro rodiny i páry

  • Výstavba byla zahájena v roce 2006 pilotním projektem „VZOROVÁ ULICE“ v rámci developerského projektu domy Syrovice. V roce 2007 jsme předali 12 RD spokojeným klientům. V dnešní době je zasíťována celá lokalita a postaveno již 54 dalších domků. Cílem projektu je vytvořit funkční lokalitu, která navazuje na obec Syrovice, působí vzdušným dojmem, zajistí svým obyvatelům dostatek soukromí a cenově bude stále dostupná i začínajícím rodinám.
  • K hlavním kritériím projektu výstavby 83 RD patří zajištění nízké energetické spotřeby. Dále chceme našim klientům umožnit výběr velikosti parcel, velikosti garáže, vnitřních dispozic a případných změn až do velmi vysokých standardů a dopomoct jim k významnému zhodnocení jejich finančních prostředků (ověřeno v praxi na RD ECO32+2G s velmi vysokým standardem, nákup 1. majitel v roce 2007 – 4.200 tisíc, nákup 2. majitel v roce 2010 – 5.300 tisíc).
  • Nabízíme možnost instalace alternativních zdrojů (tepelná čerpadla a fotovoltaika) pro nulový provoz domu, plnou elektrifikaci domácnosti, realizaci řemeslníky zaručujícími kvalitní provedení prací a zajištění hlavní banky pro bezproblémový přístup k poskytování hypoték.

Jak probíhá rezervace?

Rezervace se stává závaznou, jakmile klient podepíše rezervační smlouvu a složí rezervační zálohu ve výši 5 % ze smluvní ceny, zařídíme mu financování a klient dává pokyn k dalšímu kroku. Rezervační záloha zavazuje zhotovitele rezervovat pozemek konkrétnímu zájemci po dobu 30 dnů. Tato třicetidenní lhůta je určena pro definitivní odsouhlasení konfigurace typu domu v základním standardu a velikosti parcely k podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní a financování.

Splatnost kupní ceny

Kupní cena se automaticky snižuje o rezervační poplatek. Její splatnost koresponduje s postupem výstavby a stupněm rozestavěnosti domu s tím, že celý projekt je postaven na vysokém stupni zabezpečení proti insolvenci. Developer staví z vlastních prostředků a klient hradí v několika tranších – od rezervačního poplatku přes jednotlivé zálohy dle průběhu stavby až po finální 10% doplatek do 15 dnů od vydání pravomocného kolaudačního rozhodnutí.